OFERTA.

 

Perla to pracownia zajmująca się projektowaniem wnętrz zarówno prywatnych jak i publicznych.

Pracę nad projektem zaczynam od spotkania i rozmowy z klientem, ten etap jest dla mnie bardzo ważny. Poznając klienta, jego gusta, upodobania, charakter i styl życia, mogę stworzyć wnętrze, które będzie nie tyko funkcjonalne, estetyczne, ale przede wszystkim zgodne z osobowością jego właściciela.

Przedstawiona tu oferta jest jedynie przykładem zakresu prac, w zależności od potrzeb klienta może być ona poszerzona o np. zakupy materiałów czy też zmodyfikowana lub odpowiednio zmniejszona.

Projektując łączę metody tradycyjne z techniką komputerową.

 

- inwentaryzacja

- wypracowanie spójnej stylistycznie koncepcji wnętrza uwzględniając potrzeby i upodobania estetyczne inwestora

- wypracowanie projektu wykonawczego wnętrza zawierającego:

 

Nadzór autorski

 

Projekt lokalizacji i punktów instalacji elektrycznej, hydraulicznej, centralnego ogrzewania, szczegółowe zestawienia ilości wszystkich użytych materiałów np. paneli podłogowych, glazury, terakoty, listew podłogowych itp. Te same informacje dotyczą wyposażenia takiego jak meble, dodatki, tkaniny, detale itp. Zestawienia zawierające dokładne informacje dotyczące miejsca zakupu danych materiałów i sprzętów. Nadzór autorski to również wizyty projektanta na miejscu prowadzonej inwestycji w celu sprawdzenia czy wszystkie te prace przebiegają zgodnie z założeniami projektowymi.